RU

Майже 70% українців вважають, що їх торкнеться світова криза

06.11.2008, 13:08

Більшість українців впевнені, що всесвітня економічна криза безпосередньо вплине на них. Такі дані всеукраїнського дослідження Київського інституту проблем управління імені Горшеніна сьогодні на прес-конференції надав директор інституту Костянтин Бондаренко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на питання: "Як ви вважаєте, чи буде мати вплив всесвітня економічна криза персонально на вас", 68,4% відповіли ствердно, і тільки 11,6% - негативно, 20,1% складно було відповісти.

Оцінюючи свій матеріальний стан, 37,2% респондентів зазначили, що загалом на життя вистачає, але недостатньо коштів на купівлю цінних речей (меблі, холодильник тощо). До того ж 31,2% наголосили, що їм вистачає на їжу, але купівля одягу і взуття вже викликає певні труднощі. 15,5% респондентів жодних матеріальних труднощів не відчувають, за винятком особливо дорогих покупок (житло, дорогий автомобіль тощо). 10,4% ледве зводять кінці з кінцями, іноді їм не вистачає навіть на їжу, і тільки 2,7% жодних матеріальних труднощів не відчувають.

Всеукраїнське соціологічне дослідження "Корупція в Україні: влада, держава, суспільство" було проведене Інститутом Горшеніна в рамках програми досліджень 2008 року "Проект країни" з 20 жовтня по 3 листопада 2008 року. Дослідження проводилося в 129 населених пунктах України (в 63 містах і 66 селах). Усього було опитано 2004 респондента у віці від 18 років. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/- 2,4%.

Про українську боротьбу з кризою у статті "Велика потреба" >>>

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини