RU

Майно Луценка готують до конфіскації, описали навіть бойлер

30.08.2012, 11:46
Майно Луценка готують до конфіскації, описали навіть бойлер - Фото
Юрій Луценко

У трикімнатній квартирі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на Старонаводницькій вулиці в Києві минулого тижня побували люди в штатському - приходили описувати майно політика, яке, згідно з вироком Печерського районного суду, підлягає конфіскації в дохід держави.

Як повідомляє
Газета киевская, найдорожче, що потрапило в чорний список, - не нова побутова техніка, кілька вовняних килимів і золоті ланцюжки Ірини Луценко.

"У минулий четвер додому до екс-міністра заходили співробітник виконавчої служби з колегою зі служби реалізації конфіскату і в присутності понятих провели опис, - розповіли в штабі Луценка. - Вдома була дружина, старший син Саша і адвокат Оксана Дитинко. До списку конфіскату потрапили всі меблі: ліжка подружжя та двох синів, кілька шаф, тумбочки, стінка, люстри у всіх кімнатах, шкіряний диван, кілька столів, крісла, стільці та різні статуетки, що не мають особливої ​​цінності".

Крім того, в квартирі Луценка описали всі кухонні меблі з вбудованою технікою, табуретки, кілька телевізорів і програвач CD-дисків. Під конфіскацію потрапили також всі картини, хоча, за словами Ірини Луценко, вони коштують не більше декількох сотень гривень.

З комп'ютерної техніки дружина політика підготувала для конфіскаторов тільки старий ноутбук, що не раз побував в ремонті. Сім'я стверджує, що інших комп'ютерів у них ніколи не було.

"Навіть марку бойлера у ванній акуратно відзначили. Всі описані речі були скрупульозно сфотографовані, щоб сім'я нічого не підмінила", - розповідають в оточенні екс-міністра. Одяг екс-міністра не чіпали.

Згідно з офіційними даними, в екс-міністра є тільки радянський вклад - 157 руб., і п'ята частина квартири в Рівному. "Ми готуємо позов до виконавчої служби, щоб оскаржити список, складений конфіскаторами, - заявив Газеті київській Ігор Фомін, адвокат колишнього міністра. - У вироку суду написано, що підлягає конфіскації майно Юрія Луценка, а не його сім'ї. А більшість предметів, які описали, нажито спільно в шлюбі".

Нагадаємо, раніше колишні співробітники міліції перерахували на рахунок МВС в казначействі 640 тис.грн. на погашення суми, яка інкримінується Луценку як матеріальні збитки від святкування Дня міліції.

Досьє на Юрія Луценко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини