RU

Майже у 40% українців – негативні емоції до Зеленського-президента: Центр Разумкова

17.03.2021, 14:37
Майже у 40% українців – негативні емоції до Зеленського-президента: Центр Разумкова - Фото
Володимир Зеленський (Фото: пресслужба президента)

У 39% українців президент Володимир Зеленський викликає переважно негативні емоції: це вдвічі більше тих (18,5%), у кого нинішній глава держави асоціюється з позитивом. Такі результати соціологічного дослідження показав Центр Разумкова.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У 26% опитаних Зеленський викликає рівною мірою негативні і позитивні емоції, а 13% до нього байдужі.

В іншій гілці дослідження майже половина українців (47%) вважають, що характер і морально-вольові якості Зеленського "більшою мірою не відповідають посаді президента". Тих, хто вважає навпаки – 18%. Ще 29% відповіли, що його особисті якості відповідають і не відповідають посаді рівною мірою.

Читайте також: Українці відповіли, що в першу чергу потрібно зробити після звільнення Криму і ОРДЛО – опитування

У третій гілці 44% опитаних оцінюють результати діяльності Зеленського на посаді президента переважно негативно, 15% – переважно позитивно, а у 37% – змішані оцінки.

У четвертій гілці 41% українців мають негативні очікування від подальшої діяльності Зеленського-президента. Тільки у 19% позитивні очікування. 30% мають змішані очікування.

Позитивніше до нього ставляться на заході та півдні України, більш негативне ставлення спостерігається в центрі та на сході країни.

  • Опитування проведене 5-9 березня 2021 методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондентів. Опитано 2018 осіб віком від 18 років і старше у всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Похибка в межах 2,3%.
  • На запитання LIGA.net в Центрі Разумкова відповіли, що це власне дослідження – без замовника.
  • Запитання для оцінки особистих якостей і діяльності президента розробив доктор соціологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту соціології НАНУ Сергій Дембіцький.
  • Наприкінці січня 2021-го рейтинг Зеленського склав 22,1% (КМІС), на початку лютого – 21,2% (Група Рейтинг), на початку березня – 27,4% (Центр Разумкова).

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини