RU

Майдан у Києві: представники інтелігенції пікетують посольства

11.02.2014, 12:00
Майдан у Києві: представники інтелігенції пікетують посольства - Фото
6fc24842885b4d965a4d946b14e99ae4.jpg
Кілька десятків представників творчої інтелігенції пікетують посольство Австрійської Республіки та Федеративної Республіки Німеччина в Україні з вимогою заборонити в'їзд до цих країн високим посадовим особам, відповідальним за порушення прав людини в Україні, і заблокувати їх банківські рахунки.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, перед посольством поставили три мішені - у формі людського тіла в червоній жилетці з хрестом і в помаранчевій жилетці з написом "Преса" і з жовто-блакитною стрічкою - в яких є отвори як від куль.

Зараз учасники акції підписують звернення до послів Німеччини Крістофу Вайлю та Австрії Вольфу Дітріху Хайму, в якому вони вимагають або відверто заявити про свою підтримку режиму Януковича (президента України
Віктора Януковича, - ред. ) і його олігархів, або зробити практичні кроки для "розслідування незаконних дій українських діячів на території ваших країн і перекриття їм можливості оперувати вкраденими у нас засобами".

У листі йдеться, що українські громадяни неодноразово зверталися до представників влади Австрії та Німеччини з повідомленнями про те, що 
Андрій Клюєв ( (голова Адміністрації президента, - ред.),  Микола Азаров (екс-прем'єр-міністр, - ред. ) та інші прямо порушують закони навіть у їхніх країнах, але поки практичних дій або навіть заяв на цю тему не дочекалися.

2.jpg

"Ні для вас, ні для нас не є секретом, що панове Азаров, Клюєв, Янукович... вважають своєю другою батьківщиною Австрію і Німеччину, а гроші, вкрадені з кишень українців, тримають в австрійських і німецьких банках... Ці гроші вони використовують для того, щоб наймати бандитів - тітушок, які б'ють українських громадян, щоб незаконно оплачувати "Беркут", який стріляє в нас, щоб платити хабарі суддям, які виносять протизаконні рішення. У цих умовах Австрія і Німеччина перетворюються на практичних союзників узурпаторів влади в Україні, а їх банки - в місце зберігання бандитського общака", - йдеться в листі.

За словами координатора Громадянської раді Майдану Андрія Ніцоя, в акції беруть участь творча інтелігенція, вчені, громадські активісти, які організувалися через Фейсбук.

"Ми вимагаємо заблокувати рахунки українських чиновників, причетних до тортур, до побиття мирних маніфестантів, починаючи з 30 листопада. Їхні прізвища відомі. Щоб таким людям як Азаров, Захарченко (міністр МВС
Віталій Захарченко, - ред.), Клюєв був обмежений в'їзд на територію австрійської Республіки та Німеччини, заблоковані їх рахунки для перевірки на предмет причетності до корупційних дій, відмиванню коштів і так далі", - сказав Ніцой.

Фото - Валерії Кондратової, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини