RU

Майдан оголосив Януковича "ворогом народу"

25.11.2010, 17:10
Майдан оголосив Януковича
e185fccbd2cfb7245d6eb0c3d889bd45.jpg

Майдан оголосив Януковича "ворогом народу"
Президента України Віктора Януковича оголосили ворогом народу і закликають встановлювати намети по всьому Майдану. З таким закликом до учасників акції протесту звернувся з трибуни один з організаторів акції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, виступаючий повідомив, що всеукраїнська громадська організація "Коаліція учасників помаранчевої революції" і громадська організація "Комітет національного порятунку" прийняли рішення оголосити ворогами народу Президента України В.Януковича, Кабінет Міністрів у повному складі, а також Верховну Раду.

Крім того, він повідомив, що сьогодні по всьому Майдану будуть встановлені намети. Він також зазначив, що наразі Центральний штаб порятунку українського підприємництва займається питанням реалізації рішення Майдана за допомогою механізму референдуму. "У нас нарешті за двадцять років незалежності національна революція оголошена", - сказав він.

У коментарі ЛІГАБізнесІнформ один з організаторів акції пояснив, що Президента ворогом народу оголосили "за ігнорування народної думки". Інший представник оргкомітету повідомив про те, що перемовини в Адміністрації Президента завершилися. Він зазначив, що за інформацією представників Адміністрації, Податковий кодекс надійде на підпис Президенту тільки у п'ятницю, ввечері. "Вони над нами знущаються. Там йти хвилин 20, а вони його вже тиждень донести не можуть", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні вдень колона мітингувальників-підприємців від площі Незалежності попрямувала до Адміністрації Президента. На Банковій зібралися декілька тисяч осіб.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини