RU

Майбутній інститут префектів вже потрібно переглянути - Ніконов

25.08.2015, 17:50
Майбутній інститут префектів вже потрібно переглянути - Ніконов - Фото
Ігор Ніконов. Фото - kievcity.gov.ua
Децентралізація дуже потрібна. Киянам важливо розуміти, що в місті є влада на чолі з мером, у якого є реальні повноваження. У цьому випадку він повністю несе відповідальність за порядок в місті і дуже швидко можна побачити спроможність його команди. Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ, коментуючи перспективу реформи місцевого самоврядування, розповів перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов.

У той же час, столичний чиновник не поділяє думку авторів конституційних змін в частині впровадження інституту префектів. "Запланований інститут префектів - представників президента України, повинен мати функції контролю на відповідність Конституції певних нормативно правових актів, які народжуються в стінах міської влади. А не здійснювати функції загального нагляду, які забрали у прокуратури", - сказав Ніконов.

Також, за словами першого заступника Віталія Кличка, для більш ефективного процесу децентралізації в столиці, Києву необхідно повернути масу повноважень, відібраних в колишні роки.

"У місто повинні повернутися: ДАБК, Реєстраційна служба, функції ведення земельного кадастру, функції міграційної служби, що стосуються сервісу киян, і звичайно ж потрібно терміново створювати муніципальну міліцію. За моїми підрахунками ці заходи принесуть додатково до бюджету міста від 1,5 до 2 млрд грн на рік", - заявив він.

Читайте повний текст інтерв'ю Ігоря Ніконова

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини