RU

Матіос назвав спосіб реформування системи військової юстиції

29.05.2018, 12:22
Матіос назвав спосіб реформування системи військової юстиції - Фото
Анатолій Матіос (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Створення державного бюро військової юстиції зараз є єдиним можливим і практично виваженим способом реформування системи військової юстиції. Про це сьогодні на брифінгу в Харкові заявив військовий прокурор Анатолій Матіос.

Матіос наголосив, що бюро має забезпечити повноцінне забезпечення законності у військах, неможливість розпилення повноважень з розслідування кримінальних проваджень у військовій сфері між різними правоохоронними органами - між МВС, СБУ і ДБР.

За його словами, законопроект про створення держбюро військової юстиції зареєстровано у Верховній Раді.

Матіос додав, що зараз існує загроза припинення фіксування і збору доказів російської агресії і фінансування тероризму для доказу цих фактів в міжнародних судах.

Військовий прокурор зазначив, що в Україні майже 400 тисяч людей зі зброєю, які зараз відбувають військову службу.

"У нас в державі майже 400 тисяч людей зі зброєю, які зараз відбувають військову службу, які мають обов'язок померти за країну", - зазначив він. Ще майже така ж кількість військових, за словами Матіоса, вже пройшли війну.

Раніше повідомлялося, що в Дніпропетровській області, на території одного з фермерських господарств знайдені зариті в землю форма і особисті речі бійців ЗСУ, які загинули в 2014 році в зоні АТО.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини