RU

Мати Гонгадзе: Я отримала в 2010-му три листи від Георгія

17.09.2012, 10:45
Мати Гонгадзе: Я отримала в 2010-му три листи від Георгія - Фото
Фото: ЕРА
Мати зниклого 12 років тому українського журналіста Георгія Гонгадзе - Леся Гонгадзе продовжує отримувати від нього листи. За її словами, в 2010 році вона отримала три листи, які прийшли з Дніпропетровської області. Про це вона розповіла Сегодня.

16 вересня виповнилося 12 років з моменту зникнення журналіста. Фінішу процесу по його справі не видно й досі. Над четвертим з обвинувачених у вбивстві (троє вже відбувають покарання), колишнім начальником міліцейської наружки Олексієм Пукачем уже півтора року йдуть суди, чергове засідання - 21 вересня. З самого початку справа слухається в закритому режимі. "Я заявила клопотання про допит 11 додаткових свідків, суд ще не дав відповіді", - розповіла адвокат вдови Гонгадзе Валентина Теличенко.

Мати Георгія, Леся Гонгадзе досі не вірить, що знайдене тіло належить синові. "Я дочекаюся правди", - заявила вона, додавши, що кілька днів тому повернулася з Грузії з дуже важливим для неї документом, який розвінчує міф початку 1990-х років про те, що нібито Гонгадзе був найманцем і терористом.

"Документ підтверджує, що в Сухумі він був як журналіст, а не найманець. Для моєї родини це дуже важливо, - стверджує мати журналіста. - А ще два роки тому я отримала від Георгія три листи з Дніпропетровської області. Там стовідсотково його і почерк , і стиль написання. Одне з них - це вітальна листівка на Великдень. Наприкінці було написано, щоб я нікому його не показувала, інакше через це буде тільки гірше". Втім, експертизи давно підтвердили приналежність знайденого черепа до останків Георгія.

Нагадаємо, вчора ввечері українські журналісти в Києві на Майдані Незалежності провели акцію пам'яті Гонгадзе та інших журналістів. Вони запалили свічки в пам'ять про загиблих.

Досьє на Георгія Гонгадзе
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини