Матіос відповів на критику Горбатюка: Не нюхайте, а працюйте

29.05.2017, 17:43
Матіос відповів на критику Горбатюка: Не нюхайте, а працюйте - Фото
Анатолій Матіос

Головний військовий прокурор відповів на звинувачення у в тому, що нібито він перешкоджає розслідуванню справ Майдану

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що начальник управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк "завалив всю роботу, бо не здатний працювати". Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Так Матіос відповів на звинувачення Горбатюка в тому, що він нібито перешкоджає розслідуванню справ Майдану.

"Що нюхає пан Горбатюк?" - запитує Матіос, не пояснюючи, що він має на увазі під "нюхає".

На думку головного військового прокурора, Горбатюк не справляється зі своїми обов'язками. Крім того він, як стверджує Матіос, розголошує інформацію з кримінальних проваджень.

"Завалив всю роботу, бо не здатний (окрім як язиком) працювати. Майже трирічний піар на крові, траляля телефоном в усіх синхронах телеканалів і постійний "дивний" злив матеріалів кримінальних проваджень на сторону собі подібним політиканам... і не тільки їм. Це і є його основна "прокурорська" робота", - написав Матіос.

Він вважає, що Горбатюк "перекидає свою нездатність працювати на інших".

"Зроблю все, щоб правда про нездару стала відома раніше. А до тих пір порада: не нюхайте і працюйте без скиглення, що вічно щось танцювати заважає", - написав Матіос.

Раніше начальник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що головний військовий прокурор Анатолій Матіос не зацікавлений в розслідуванні злочинів проти учасників Майдану і перешкоджає цьому.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить