RU

Масштаб заходів безпеки на святкуванні Хрещення Русі порівнюють з візитом Буша

24.07.2008, 16:49

Очільник Управління державної охорони Валерій Гелетей порівнює масштаб заходів безпеки під час урочистостей зі святкування 1020-річчя хрещення Київської Русі з державним візитом до України Папи Римського Іоанна Павла ІІ і певним чином - Президента США Джорджа Буша.

Він запевнив, що його відомство володіє достатнім досвідом у проведенні таких заходів безпеки, щорічно гарантуючи безпеку проведення понад 100 заходів керівникам офіційних делегацій, які перебувають в Україні. "Ми маємо необхідний досвід проведення подібних заходів і тому разом з іншими правоохоронними органами України забезпечимо громадський порядок, безпечне та комфортне перебування запрошених на урочистості гостей", - зазначив В. Гелетей на брифінгу в Секретаріаті Президента.

Так, на маршруті пересування кортежу буде введено певні обмеження дорожнього руху. Із 8 ранку 25 липня територію аеропорту "Бориспіль", трасу Бориспіль-Київ, Харківська площу, проспект Бажана, Південний міст, Столичне шосе, проспект Науки до Південного мосту, Наддніпрянське та Набережне шосе, Дніпровський спуск, вулицю Мазепи (колишня Січневого повстання), вулицю Грушевського, Європейську площу, Хрещатик, вулицю Михайлівську та Михайлівську площу, вулиці Трьохсвятительську, Липську, Шовковичну, Лютеранську та Банківську буде обмежено в русі автотранспорту. У зворотному русі до аеропорту особливих обмежень не планується, крім вантажного автотранспорту. У другій половині дня рух буде обмежено на Європейській та Софіївській площах, вулицями Грушевського, Хрещатик, Михайлівська, Володимирська, Шовковична, Лютеранська, Банківська.

У суботу, 26 липня, у першій половині дня буде обмежено рух на Європейській та Софіївській площах, вулицях Грушевського, Хрещатик, Михайлівській, Володимирській, Володимирському проїзді, Михайлівській площі, а також на Трьохсвятительській. У другій половині дня буде обмежено рух на вулицях Липська, Грушевського, Володимирська, Європейській і Софіївській площах.

У неділю, 27 липня, рух буде обмежено на Європейській площі, вулицях Липській, Грушевського, Трьохсвятительській, Шовковичній, Мазепи, Банківській. Під кінець дня буде обмежено рух на маршруті Київ - аеропорт "Бориспіль": Дніпровський спуск - Наддніпрянське та Набережне шосе - Столичне шосе (від проспекту Науки до Південного мосту) - на Південному мосту - проспект Бажана - Харківська площа - траса Київ - Бориспіль.

Детальніша інформація про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини