RU

Марков судиться з Рибаком за мандат і депутатську зарплату

10.10.2013, 16:42
Марков судиться з Рибаком за мандат і депутатську зарплату - Фото
Ігор Марков
Опальний нардеп Ігор Марков просить Одеський окружний адміністративний суд визнати незаконним розпорядження спікера Верховної ради Володимира Рибака про припинення нарахування Маркову заробітної плати та блокуванні його депутатської картки. Про це повідомляє офіційний сайт Маркова.

"Оскільки Володимир Рибак є суб'єктом владних повноважень, то за нормами адміністративного діловодства саме йому належить доводити  що він мав право видавати подібне розпорядження. В термін до 14 жовтня він повинен пояснити суду, на якій підставі було прийнято таке рішення. Якщо за цей час Володимир Рибак не надасть будь-яких вагомих обгрунтувань, то, я сподіваюся, суд визнає це розпорядження незаконним і скасує його", - повідомив представник Маркова в суді Олександр Казарновський.

Нагадаємо, 25 вересня Рибак заявив, що Марков позбавлений практично усіх можливостей для роботи в парламенті. "З 20 жовтня він не отримує заробітної плати, картка Маркова заблокована", - зазначив Рибак.

Раніше Вищий адміністративний суд зобов'язав ЦВК скасувати реєстрацію Маркова. Таким чином, суд підтвердив факти фальсифікації результатів голосування на 133 окрузі в Одесі.

Досьє на Ігоря Маркова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини