Марчук: Військового вирішення проблеми агресії РФ в Донбасі немає

17.08.2016, 15:01
Марчук: Військового вирішення проблеми агресії РФ в Донбасі немає - Фото
Євген Марчук (фото - скріншот)

Україні потрібно переходити на нову ідеологію управління всім тим, що пов'язано з протидією РФ, каже Євген Марчук

В умовах відставання української дипломатії від російської Україні потрібно розраховувати на власні сили з урахуванням допомоги партнерів. Про це на круглому столі заявив представник Києва в підгрупі з безпеки тристоронньої контактної групи по Донбасу Євген Марчук, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Наша дипломатія на сьогодні фундаментально відстає. І медійний, і зовнішньодипломатичний компонент є низьким. Чисто військового вирішення проблеми російської агресії в Донбасі немає. Як бачимо, і дипломатичного вирішення, яким хвалилася Україна, теж немає", - сказав він.

Він вважає, що на якомусь етапі завдяки Мінську-1 і Мінську-2 вдалося зупинити демонстративну російську навалу. "Але пройшло вже два роки. Нам потрібно переходити на нову ідеологію управління всім тим, що пов'язано з протидією Росії і розраховувати на свої сили з урахуванням допомоги наших партнерів. Для того щоб реалізувати цю формулу, потрібно багато зробити в організаційному аспекті. Вся оборонна законодавча база формувалася в умовах президентсько-парламентської республіки, а сьогодні де-факто і де-юре парламентсько-президентська. АТО, а де-факто війна, вимагає істотних корекцій", - вважає Марчук.

"У першу чергу я рекомендував би переглянути весь дипломатичний сектор, що забезпечує зовнішньополітичну діяльність. Крім президента і глави МЗС, повинна працювати "машина", - підсумував він.

19 липня Марчук заявляв, що нераціонально реформувати СБУ в умовах війни.

Підписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих