Марчук: Українській владі пора почати працювати в режимі війни

06.02.2017, 17:24
Марчук: Українській владі пора почати працювати в режимі війни - Фото
Євген Марчук

Україні пора перейти де-факто в режим воєнного часу. Це не означає оголошення військового стану, йдеться про роботу всіх державних органів в режимі усвідомлення того, що йде війна, заявив в інтерв'ю ЛІГА.net представник України в мінській переговорній групі Евгений Марчук.

"Міноборони сьогодні працює в стані війни, Генштаб, звичайно, теж. Загалом, в цьому стані зараз працює президент. Але в чому зараз, скажіть, була крайня необхідність парламенту йти на такі тривалі новорічні канікули? Або проігнорувати Авдіївське загострення", - сказав він.

Читайте також: Євген Марчук: Вибори в Донбасі можливі не раніше, ніж через три-чотири роки після війни (рос.)

"Говорячи про Кабмін, що це за цирк з публічним конфліктом прем'єра з міністром інфраструктури - це позорище дискредитує всю українську владу і послаблює нас в очах діючих і потенційних союзників", - зауважує Марчук.

Провести такі трансформації в підході до державного управління складно, але необхідно, каже політик. "Мова йде про зміст, а не про формальні укази або постанови. До речі, в Росії з точки зору ефективності та дисципліни влада зараз працює саме в такому режимі підвищеної інтенсивності та мобілізації. Тут я можу погодитися з радником Путіна Карагановим, коли він говорить, що не можна в умовах гострих міжнародних конфліктів жити при "розгнузданості демократії", - додав він.

Повний текст інтерв'ю Євгена Марчука (рос.)

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю