08.11.2018, 15:48

Марчук: Україні пропонували відмовитися від Криму заради Донбасу

Марчук: Україні пропонували відмовитися від Криму заради Донбасу - Фото
Євген Марчук (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Представник України в підгрупі з безпеки тристоронньої контактної групи не сказав, від кого з учасників переговорів надходили пропозиції

Реклама
Реклама

Представнику України в підгрупі з безпеки тристоронньої контактної групи в Мінську Євгену Марчуку  надходили пропозиції "зняти питання тимчасово окупованого Криму" для завершення війни в Донбасі. Про це він сказав в ефірі 112 Україна.

За його словами, одним з варіантів для вирішення конфлікту в Донбасі пропонували офіційну відмову України від українського півострова.

Реклама

"Я беру участь ще в двох міжнародних платформах щодо Донбасу, на каво-брейкових паузах кажуть, що якщо Україна офіційно відмовиться, зніме кримську проблему, то це може бути серйозна платформа для вирішення питань в Донбасі", - сказав Марчук.

Він підкреслив, що учасники переговорів не дають ніяких гарантій. "Вони кажуть, що це не остаточне рішення, мовляв, це приватне. Але розмови ведуть зі мною не приватні особи", - сказав він.

Марчук не назвав, від кого саме надходили подібні пропозиції.

Марчук заявив, що псевдовибори ватажків бойовиків терористичних організацій Л/ДНР в тимчасово окупованому Донбасі означають "червоне світло" всьому переговорному процесу щодо врегулювання ситуації.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама