RU

Мандата мене позбавив радник президента Портнов, - Власенко

09.04.2013, 16:23
Мандата мене позбавив радник президента Портнов, - Власенко - Фото
Андрій Портнов
Сергій Власенко впевнений в тому, що позбавлення його мандата організував радник президента України Андрій Портнов.  Про це захисник Юлії Тимошенко розповів у вівторок на засіданні тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів перегляду волевиявлення українського народу на парламентських виборах 2012 року, передає кореспондентЛ ІГАБізнесІнформ.

Власенко нагадав, що 19 лютого регіонал Володимир Мисик звернувся до спікера парламенту Володимира Рибака з проханням подати заяву до Вищого адміністративного суду України про дострокове припинення депутатських повноважень Власенка у зв'язку із сумісництвом. До заяви Мисик додавався висновок глави Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України Валентин Загарія.

"Я знаю Валіка досить давно. Знаю історію його життя і його бізнес. Мушу зазначити, що Валентин Загарія є бізнес-партнером Валерія Писаренка (депутат від Партії регіонів, - ред.), відомого депутата і друга Андрія Портнова. Вони партнери по юридичній фірмі Спенсер і Кауфман. Тож мені зрозуміло, чому звернулися саме до Валентина Загарії, незважаючи на те, що глава кваліфікаційної дисциплінарної комісії, відповідно до закону про адвокатуру та адвокатську діяльність і положенням про комісію, не має права надавати такі висновки", - сказав він .

Крім того, за словами Власенка, подібний висновок не може бути видано головою комісії одноосібно, оскільки комісія є колегіальним органом. "Я глибоко переконаний в тому, що цю спецоперацію розробляв і проводив Андрій Володимирович Портнов. Це моє внутрішнє переконання. У мене немає підтверджень, але те, як розвиваються події, люди, які в цьому задіяні, я маю на увазі Загарію, я маю на увазі пані Ізовітову (президент Спілки адвокатів України, - ред.), у якій тривалі і відомі контакти з Андрієм Портновим і яка в юридичному середовищі вважається людиною Портнова. Те, що була задіяна судова система, то, яким чином була задіяна судова система, дозволяє мені зробити висновок, як людині, яка знає, як це працює, що за цим стоїть Андрій Володимирович Портнов як організатор та ідейний натхненник подій", - резюмував Власенко.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скаргу Власенка на рішення Вищого адміністративного суду України про позбавлення його депутатського мандата. Власенко є захисником екс-прем'єра в низці кримінальних справ. 6 березня 2013  року ВАСУ позбавив його депутатського мандата, задовольнивши позов голови Верховної Ради Володимира Рибака. Захисник подав скаргу до ЄСПЛ, а також заяву до ВАСУ про перегляд його ж рішення Верховним судом України. Нещодавно стало відомо, що від адмінсуду він  отримав відмову.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини