RU

Мандат місії ОБСЄ в Україні продовжено на рік

12.03.2015, 18:42
Мандат місії ОБСЄ в Україні продовжено на рік - Фото
Фото: EPA
Постійна рада Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) продовжила мандат спеціальної моніторингової місії цієї організації в Україні до 21 березня 2016 року. Про це йдеться в повідомленні представництва України в ОБСЄ в мікроблозі Twitter.

Нагадаємо, раніше речник МЗС України Євген Перебийніс повідомляв, що мандат спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні може бути продовжений ще на рік - до 17 березня 2016 року.

За його словами, в ОБСЄ проводилися консультації з розробки проекту рішення про продовження мандата спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Положення проекту базуються на вирішенні постійної ради ОБСЄ про розгортання польовоъ присутності: мандат місії планується продовжити на 12 місяців, до 17 березня 2016 року.

Документ також передбачає можливість збільшення кількості спостерігачів місії ОБСЄ до тисячі чоловік, залежно від потреби на місцях. Пропонується також профінансувати місію на рівні 68 млн євро за рахунок зведеного бюджету ОБСЄ (80%) та добровільних внесків держав-учасників (20%).

Також нагадаємо, 21 березня 2014 ОБСЄ ухвалила рішення про направлення в Україну спеціальної моніторингової місії міжнародних спостерігачів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини