Макрон: Агресія Росії - не перешкода для зближення з нею

Макрон: Агресія Росії - не перешкода для зближення з нею - Фото
Емманюель Макрон (Фото: Legnan Koula/EPA)
16.01.2020, 14:58

У Макрона запитали, як він збирається будувати "архітектуру спільної європейської безпеки" з країною, яка веде військові дії проти сусідів

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що військова агресія Росії проти сусідніх держав, зокрема, проти України, не повинна заважати зближенню Франції з РФ. Про це він сказав після щорічного звернення до преси 15 січня, повідомляє RFI.

У Макрона запитали, що змусило його змінити своє ставлення до президента РФ Володимира Путіна і почати шукати шляхи зближення з Росією.

"Це було (плодом) довгих роздумів. Я не сказав би, що це була особлива подія серед інших. Це було дозріле рішення, історична і стратегічна переконаність..." - відповів президент Франції.

На питання, як він збирається будувати "архітектуру спільної європейської безпеки" з країною, яка веде військові дії проти своїх сусідів, Макрон відповів: "Росія захопила Україну, і ми вжили заходів. Ми на шляху вирішення заморожених конфліктів. Але якщо чекати рішення всіх заморожених конфліктів для того, щоб (почати) рухатися вперед, то можна чекати довго".

Популярне