Маккейн про Малоросію: Відповідальність лежить на Путіні

19.07.2017, 10:31
Маккейн про Малоросію: Відповідальність лежить на Путіні - Фото
Джон Маккейн (фото - EPA)

Сенатор-республіканець заявив, що амбіції президента РФ Володимира Путіна "про відновлення Російської імперії просунулися ще на один крок"

Відповідальність за заяву ватажка терористів Олександра Захарченка про Малоросію лежить на президенті Росії Володимирі Путіні. Про це заявив американський сенатор-республіканець Джон Маккейн на своєму офіційному сайті.

"Амбіції Володимира Путіна відновити Російську імперію зробили ще один крок вперед, коли підтримувані Росією сепаратисти в Донецькій області оголосили "державу"... Кінцева відповідальність за це останнє кричуще порушення українського суверенітету лежить прямо на Росії і Володимирі Путіні, від яких повністю залежить фінансування сепаратистів", - зазначив Маккейн.

За словами сенатора-республіканця, проголошення маріонеткової держави є ще одним порушенням РФ мінських угод.

"Путін розраховує, що чим більше його збройні сили і прихильники вб'ють українців, тим більше української території вони зможуть захопити. І чим більше Путін буде змушувати Україну віддавати свої обмежені ресурси на війну, а не на поліпшення економіки, то тим більше він зможе розхитати владу в Києві та перешкодити Україні реалізувати її євроатлантичне майбутнє", - зазначив американський політик.

Маккейн підкреслив, що заяви США, що санкції будуть тривати, поки Росія не виконає своїх зобов'язань, не діють. "У спільній взаємодії США і наші європейські союзники повинні розробити політику і стратегію для збільшення дипломатичних, економічних і військових наслідків, від яких РФ буде втрачати, поки не виконає своїх зобов'язань по мінським угодами", - підкреслив сенатор.

"Якщо ми серйозно ставимося до припинення кровопролиття на сході України і відновленню суверенітету і територіальної цілісності України, ми повинні бути готові думати і діяти заново, щоб змусити змінити поведінку Росії", - сказав Маккейн.

За інформацією пропагандистських російських ЗМІ, вчора Захарченко заявив, "про створення нової держави Малоросії" замість України.

Представник України в переговорній групі з врегулювання конфлікту в Донбасі Євген Марчук заявив, що мета заяви Захарченка - заблокувати переговорний процес в Мінську.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Читайте також: Держдеп про "Малоросію": Стурбовані, але це не варто коментаря

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями