RU

Маккейн: Переговори з РФ про ядерну зброю наївні і небезпечні

29.04.2015, 10:26
Маккейн: Переговори з РФ про ядерну зброю наївні і небезпечні - Фото
Джон Маккейн
Американський сенатор Джон Маккейн закликав владу США не проводити переговори з РФ щодо скорочення стратегічних ядерних озброєнь.

"Вести переговори з Росією щодо подальших стратегічних ядерних скорочень - небезпечна, наївна, приречена на невдачу ідея в тому, що стосується сенату США. Закликати до скорочення лише стратегічної ядерної зброї і ігнорувати великий російський арсенал тактичної ядерної зброї недалекоглядно", - вважає сенатор.

Напередодні директор департаменту з питань нерозповсюдження та контролю над озброєннями МЗС РФ Михайло Ульянов заявив, що США і низка інших країн-членів НАТО порушують Договір про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ). За його словами, порушення допускаються в рамках спільних ядерних місій держав Північноатлантичного альянсу.

Договір про нерозповсюдження ядерної зброї був підписаний в 1968 році і набув чинності в 1970 році після ратифікації СРСР, США, Великобританією і 40 іншими державами. Ще дві ядерні держави (Франція і КНР) приєдналися до угоди в 1992 році. В даний момент учасниками ДНЯЗ не є Ізраїль, Індія і Пакистан, а також нещодавно утворився Південний Судан. КНДР ратифікувала договір, але надалі відкликала свій підпис.

Джерело:  Росбалт

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини