RU

Маккейн підтвердив участь у раді реформ в Україні - Саакашвілі

14.05.2015, 10:58
Маккейн підтвердив участь у раді реформ в Україні - Саакашвілі - Фото
Михайло Саакашвілі і Джон Маккейн (фото - Facebook Саакашвілі)

Від сенатора США Джона Маккейна отримано принципову згоду на участь у дорадчій міжнародній раді реформ в Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава міжнародної ради реформ при президенті України, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі.

"Що стосується сенатора Джона Маккейна, від нього отримано принципову згоду на участь, яку він підтвердив ще раз в бесіді зі мною сьогодні, хоча йому ще потрібно завершити офіційні формальні процедури згідно з правилами Конгресу США", - зазначив він.

Саакашвілі також додав, що колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський висловив бажання увійти до ради, ще кілька чільних міжнародних діячів також ведуть діалог з приводу участі в ній.

"Мета - допомога Україні у проведенні реформ слушними порадами, активною позицією в її підтримці на міжнародній арені. Кожні два тижні ми будемо видавати доповідь про те, як йде процес реформування, як про досягнення, так, і що більш важливо, про проблемні питання", - наголосив грузинський екс-президент.

Раніше повідомлялося, що колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі очолив дорадчу міжнародну раду реформ, яка була затверджена указом президента України від 13 травня. Як вказується в тексті документа, до складу ради також увійшли екс-глава МЗС Швеції Карл Більдт, сенатор США Джон Маккейн, члени Європарламенту Елмар Брок та Яцек Саріуш-Вольський.

Пізніше Маккейн заявив, що має намір переконатися у відсутності можливих проблем в Сенаті, перш ніж підтвердити участь у раді реформ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини