RU

Македонія розраховує на українські інвестиції

30.10.2008, 16:15

Республіка Македонія розраховує на поглиблення співробітництва з Україною в торговій, економічній, оборонній і культурній сферах. Про це зазначив Міністр закордонних справ Республіки Македонія Антоніо Мілошоські під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Арсенієм Яценюком.

Як повідомляє прес-служба ВР України, А.Мілошоські зазначив, що македонська республіка дуже симпатизує Україні. "Ми вдячні за вашу підтримку нашої держави на міжнародному рівні. Я гадаю, двосторонні відносини між нашими країнами і надалі будуть розвиватися, а після візиту вашого Президента В.Ющенка до Македонії в грудні цього року вони вийдуть на новий рівень", - наголосив А.Мілошоські.

За його словами, Республіка Македонія розраховує на поглиблення співробітництва з Україною в торговій, економічній, оборонній, культурній сферах. Зокрема македонська сторона зацікавлена в українських інвестиціях і активізації співпраці між бізнесом обох країн.

Також глава македонського зовнішньополітичного відомства проінформував голову Верховної Ради України про те, що під час візиту Президента України в центральному парку Скоп’є навпроти македонського національного парламенту було відкрито бюст Тараса Шевченка. Це, за словами А.Мілошоські, сприятиме популяризації української культури серед македонського населення.

Крім того, під час розмови сторони обговорили ситуацію в українському парламенті, перед яким, за словами глави Верховної Ради України, стоїть важливе першочергове завдання - прийняти пакет антикризового законодавства.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини