Мажоритарник Слуги народу фінансував партію Мураєва - Схеми

07.08.2019, 14:36
Мажоритарник Слуги народу фінансував партію Мураєва - Схеми - Фото
Андрій Одарченко. Фото: скріншот з відео Радіо Свобода

Журналісти проекту Схеми заявляють, що мажоритарник від Слуги народу Андрій Одарченко в 2018 році фінансував партію Наші

Журналісти проекту Схеми заявляють, що один з переможців на 170-му мажоритарному окрузі на дострокових виборах в Раду від Слуги народу Андрій Одарченко в 2018 році вніс майже 200 000 гривень на рахунок партії Наші, яку очолює нардеп VIII скликання від фракції Опозиційний блок Євгеній Мураєв. Про це Схеми повідомляють у себе на сайті.

Відповідно до фінансового звіту партії Наші за третій квартал 2018 року, як заявляють в Схемах, Одарченко зробив два грошових внески на рахунки партії Мураєва на загальну суму 198 500 гривень.

Журналісти запитали Одарченка, чи фінансував він партію Мураєва, на що мажоритарник відповів негативно.

Андрій Одарченко переміг на виборах як мажоритарник в 170-му окрузі в Харкові.

7 серпня були опубліковані офіційні результати дострокових виборів до Верховної Ради, які пройшли 21 липня 2019 року.


Вперше в історії України в парламенті буде однопартійна більшість: президентська партія Слуга народу отримала понад 226 депутатських мандатів.

Крім неї, до Верховної Ради дев'ятого скликання проходять ще чотири партії - проросійська Опозиційна платформа / Крім неї, до Верховної Ради дев'ятого скликання проходять ще чотири партії - проросійська Опозиційна платформа/За життяБатьківщина Юлії ТимошенкоЄвропейська Солідарность п'ятого президента Петра Порошенка, а також Голос музиканта Святослава Вакарчука.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих