RU

Магера не виключає політичного впливу на членів окружкомів

29.10.2012, 16:10
Магера не виключає політичного впливу на членів окружкомів - Фото
Андрій Магера
Перший заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера не виключає політичного впливу на членів окружних комісій, в округах, де процес обробки електронних бюлетенів йде повільно. Про це він сказав сьогодні в коментарі журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Магеру попросили прокоментувати тенденцію, при якій набагато швидше обробляються протоколи в тих округах, де безперечно лідирують кандидати від влади, і навпаки, в округах, в яких перемагають опозиційні кандидати, рівень обробки електронних бюлетенів набагато менше.

"Я б не хотів говорити, що це тенденція, але факторів багато є. Це організаційний фактор. Так, є округи, на яких 80-90 дільниць, а на деяких - більше 300, наприклад, у Волинській області. Є різні організаційні підходи - в одних випадках голови комісій можуть швидко організувати роботу своїх колег, в інших-немає достатнього досвіду. Звичайно, не можна виключати політичного чинника впливу на членів комісій з боку політичних сил", - сказав він.

Магера запевнив, що всі випадки спроб зриву кворуму засідань окружних комісій будуть припинятися з боку ЦВК. "Це не дитяча іграшка. Це виборчий процес і він повинен прийти до логічного завершення" ¸ - сказав він.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини