RU

Магера заявляє про зупинення виборчого процесу в Україні

21.10.2008, 13:50

Сьогодні виборчий процес в Україні зупинено. Про це на прес-конференції у Києві заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера.

"Цей виборчий процес зупинено не тільки рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва, і, власне, Указом Президента, який зупиняє дію самого Указу (про розпуск парламенту і про призначення дострокових виборів - ред.)", - наголосив А. Магера, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

А. Магера нагадав, що Указ глави держави стосується не тільки дострокового припинення повноважень Верховної Ради, але і призначення дострокових виборів.

"Тому можу сказати, що виборчий процес на сьогодні не проходить, і його подальша доля залежатиме від рішень вищих органів влади", - сказав він і додав, що це, зокрема, залежить від Президента, також від рішень Верховної Ради, від виділення необхідних коштів для проведення позачергових виборів, тобто внесення змін до Закону про Держбюджет.

Також А. Магера наголосив, що з огляду на озвучену Президентом нову дату виборів - 14 грудня - є ще 55 днів для проведення виборчої кампанії.

"Це не такий і великий строк. І, звичайно, спробувати вкластися у нього можна" - сказав він.

Раніше Київський адміністративний апеляційний суд переніс розгляд оскарження Секретаріатом Президента припинення Указу Президента про дострокове припинення повноважень ВР України в зв'язку з клопотанням БЮТ на 24 жовтня.

Вчора Президент України в зверненні до українського народу заявив, що зупинив свій Указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VI скликання і призначення позачергових виборів" № 911 від 9 жовтня 2008 року.

Детальніше про розвиток подій навколо парламентських виборів у матеріалі "Пригоди бравого Указу" >>>

Досьє на Андрія Магеру >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини