RU

Магера запевнив, що судовий процес не відкладе інавгурацію

17.02.2010, 16:30

Судовий розгляд позову Юлії Тимошенко, що програла президентські вибори, щодо оскарження офіційних результатів виборів не вплине на призначену дату інавгурації нового глави держави. Про це заявив сьогодні на прес-конференції заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Магера зазначив: "Рішення суду, я порахува процесуальні терміни, повинно з'явитися, найпізніше, у неділю, а інавгурація призначена на четвер, 25 лютого. З неділі до четверга ще дуже багато часу".

Водночас, за його словами, якщо з'явиться рішення суду, яке унеможливить проведення інавгурації, то "зрозуміло, що інавгурації не буде".

Нагадаємо, вчора Ю.Тимошенко подала до Вищого адміністративного суду скаргу на результати виборів Президента України. Суддею-доповідачем у справі про позов до ЦВК автоматизована система розподілу справ призначила суддю Олександра Нечитайло. Сьогодні ВАСУ відкрив провадження з адміністративної справи за позовом Ю.Тимошенко до Центральної виборчої комісії.

З позовом Ю.Тимошенко в скороченому варіанті можна ознайомитися тут>>>
Фоторепортаж про те, як Ю.Тимошенко подавала позов у ВАСУ>>>

Андрій Магера: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини