RU

Між Україною та Європолом встановлять захищений канал зв'язку

04.06.2015, 11:27
Між Україною та Європолом встановлять захищений канал зв'язку - Фото
3e4b3f95b0b5999c7e84b4bfcd448ace.jpg
Верховна Рада ратифікувала меморандум між Україною та Європейським поліцейським офісом щодо встановлення захищеної лінії зв'язку (№0025). За проголосували 294 народних депутата.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, вступ документа в силу дозволить встановити в Національному контактному пункті по взаємодії з Європейським поліцейським офісом захищеного каналу зв'язку "SIENA" між Україною та Європолом, що, в свою чергу, дозволить обмінюватися інформацією через цей канал на підставі Угоди про стратегічне співробітництво .

Також вступ меморандуму чинності є необхідною умовою для подальшого розвитку співробітництва та укладення угоди про оперативне співробітництво. Така угода визначатиме порядок обміну інформацією у конкретних кримінальних розслідувань, в тому числі порядок обміну персональними даними. Угода про оперативне співробітництво є одним із зобов'язань України, відповідно до плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини