RU

Між Аваковим і Зубком відбулася суперечка через особливий статус

08.06.2016, 15:25
Між Аваковим і Зубком відбулася суперечка через особливий статус - Фото
Арсен Аваков
Глава МВС Арсен Аваков запропонував віце-прем'єру  Геннадію Зубку виступити з ініціативою виключення з проекту змін до Конституції в частині децентралізації норми про особливий статус Донецької і Луганської областей. Про це Аваков сказав після виступу Зубка на засіданні Кабміну, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Ви сказали про необхідність голосувати в другому читанні зміни до Конституції [в частині децентралізації]. Я вас підтримую, але потрібно внести ці зміни до Конституції окремо від змін, які там прописані поруч зі змінами особливого статусу Донбасу", - сказав він.

"З особливим статусом Донбасу ці зміни не мають жодних шансів [на прийняття]. Тому я пропоную вам як міністру взяти ініціативу і внести децентралізацію окремими змінами до Конституції, як ми це зробили із судовою реформою", - додав Аваков.

У свою чергу, Зубко заявив, що положення про особливий статус Донбасу є "дорожньою картою" для вирішення проблеми на сході України.

"Спасибі, але я не виключаю сьогодні Донецьку та Луганську області, які є в єдиній Україні. І ми повинні мати дорожню карту з вирішення проблем, які там є. Як би там не було, це дає в перспективі можливість накопичених проблем. Це той план "Б", який ми повинні мати в майбутньому", - сказав Зубко.

"Я не вважаю це дорожньою картою. Це нісенітниця", - відповів Аваков.

Резюмуючи суперечку, прем'єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що консультації із цього питання тривають.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини