RU

Місцеві вибори можуть відкласти на 2 роки через вимоги РЄ - ЗМІ

26.03.2015, 13:41
Місцеві вибори можуть відкласти на 2 роки через вимоги РЄ - ЗМІ - Фото
Сергій Власенко
В даний час всерйоз розглядається сценарій, який передбачає перенесення дати місцевих виборів до завершення конституційної реформи. Про це повідомляють джерела Європравди, близькі до уряду.

"Зараз є два варіанти. Або вибори пройдуть за старими правилами і в рамках старих громад, або будуть відкладені", - висловив таку точку зору один зі співрозмовників видання.

Цю інформацію підтвердив голова парламентського комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко. За його словами, в даний час йде обговорення варіанту відстрочки місцевих виборів на два роки. Але, зазначає чиновник, згоди на цей рахунок немає.

"Особисто я проти такого сценарію", - сказав парламентарій.

Відзначимо, 18 березня генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, що Україна повинна внести зміни до Конституції до проведення місцевих виборів у жовтні 2015 року.

За словами Ягланда, план дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки базується на трьох складових - незалежній судовій владі і перемозі над корупцією, дієвій децентралізації та захисту прав людини.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини