RU

Місію Європарламенту в Україні продовжено заради Тимошенко

18.04.2013, 13:53
Місію Європарламенту в Україні продовжено заради Тимошенко - Фото
Мартін Шульц (фото - ЕРА)
Спостережна місія екс-президентів Пета Кокса та Олександра Кваснєвського продовжена до вересня, повідомив президент Європейського парламенту Мартін Шульц.

"Ми вирішили продовжити місію, перш за все, до вересня. Ми не закінчуємо її у вересні, але отримаємо доповідь, в тому числі, у справі Тимошенко та інших", - сказав він за підсумками минулої в четвер у Страсбурзі конференції президентів Європейського парламенту, в ході якої обговорювалося доповідь місії Кокса-Кваснєвського.

Шульц ще раз підкреслив, що помилування екс-міністра внутрішніх справ  Юрія Луценка - "надзвичайно великий успіх місії".

Крім того, за його словами, конференція президентів запропонувала голові парламентського комітету з питань закордонних справ Елмару Броку і голові парламентської делегації по співпраці з Україною Павлу Ковалю "подумати про можливість створення політичних рамок для розширення співпраці з Україною".

Кокс, у свою чергу, зазначив, що "те, що трапилося в Україні минулого тижня - це чіткий сигнал бажання підписати угоду про асоціацію". "Багато чого повинно бути зроблено, але сьогодні найважливіше - покласти край ситуації з українським парламентом, який заблокований і не може робити свою важливу роботу з прийняття необхідних рішень для євроінтеграції", - підкреслив він.

за матеріалами Інтерфакс-Україна

Досье на Александра Квасьневского

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини