RU

Спостерігачі за Тимошенко і Луценком взяли паузу до листопада

02.10.2012, 17:48
Спостерігачі за Тимошенко і Луценком взяли паузу до листопада - Фото
Квасьневський, Шульц і Кокс (фото - ЕРА)
Наглядова місія екс-президента Польщі Олександра Квасневського і екс-президента Європарламенту Пета Кокса за справами екс-прем'єра Юлії Тимошенко і екс-глави МВС Юрія Луценка призупинена на час парламентських виборів в Україні.

Такі результати слухання проміжної доповіді Кокса та Квасневського, яка відбулася у вівторок у Брюсселі в рамках засідання конференції президентів Європарламенту, повідомив по закінченню засідання президент ЕВ Мартін Шульц, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, дана місія припинена з метою, щоб особи двох європейських політиків не були використані в ході нинішніх виборів. "Ми продовжимо місію після виборів, коли почне формуватися новий уряд", - сказав Шульц.

Він знову підкреслив, що "головна мета даної місії була - не спостереження за виборами, а поліпшення гуманітарної ситуації з тими, хто страждає".

Шульц також заявив, що має намір проінформувати прем'єр-міністра Миколу Азарова про результати сьогоднішнього обговорення по телефону в середу.

Як повідомлялося, Кокс і Квасневський стали спостерігачами від Європейського парламенту по судовим процесам над екс-прем'єром Тимошенко і розпочали роботу 11 червня. Відповідні домовленості були досягнуті між прем'єр-міністром Азаровим і президентом Європарламенту Шульцем.

Пізніше їхній мандат був розширений: крім справ Тимошенко, вони також спостерігали за справами екс-міністра внутрішніх справ Луценка і колишнього тимчасово виконуючого обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка, а також за підготовкою до майбутніх парламентських виборів в Україні.

Раніше повідомлялося, що звіт Кокса та Квасневського буде заслухано в рамках конференції президентів за участю Шульца та лідерів політичних груп.

Парламентські вибори в Україні повинні пройти 28 жовтня 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини