RU

Місія ПАРЄ: Заради помсти Тимошенко влада жертвує євроінтеграцією

27.09.2012, 14:28
Місія ПАРЄ: Заради помсти Тимошенко влада жертвує євроінтеграцією - Фото
Фото: EPA
Українська влада заради зведення рахунків з екс-прем'єром Юлією Тимошенко готова пожертвувати майбутнім кожного українця. Якщо Україна в найближчі п'ять років не підпише угоду про асоціацію з ЄС, кожен житель країни заплатить за це високу ціну. Про це в інтерв'ю Тиждень.ua заявив голова делегації спостерігачів від Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Андреас Гросс.

На питання про те, як він ставиться до заяви голови МЗС Костянтина Грищенка про те, що уряд не звільнить Тимошенко заради підписання угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС, Гросс відповів: "Наскільки я розумію, ваш міністр закордонних справ готовий пожертвувати євроінтеграційними прагненнями більшості українських громадян заради особистих рахунків правлячого режиму з колишнім прем'єром. Вважаю, що інтерес 45 млн. людей набагато вище політичної помсти. Пані Тимошенко могла бути покарана за свої помилки політичним способом, зокрема, за допомогою виборів, а не через криміналізацію неправильних урядових рішень" , - сказав він.

За його словами, українці ризикують програти, не підписавши найближчим часом важливі угоди з Євросоюзом. "Якщо угода про асоціацію з ЄС не буде підписана, то в найближчі п'ять років Україна суттєво програє в економічному та соціальному плані. Вашому суспільству доведеться заплатити високу ціну за таке рішення. Це буде програш для кожного громадянина. Щоб не допустити цього, український уряд повинен робити все можливе, щоб підписати цю угоду ", - сказав голова делегації спостерігачів ПАРЄ.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини