RU

Місія Кокса-Квасневського працюватиме ще два місяці

06.02.2013, 23:50
Місія Кокса-Квасневського працюватиме ще два місяці - Фото
Александр Квасневський, Мартін Шульц і Пет Кокс (фото - EPA)

Керівництво Європейського парламенту повернеться до питання про продовження або завершення наглядової місії колишніх президентів Європарламенту Пета Кокса та Польщі Александра Квасневського через два місяці, а до того часу місія продовжить свою роботу.

Таке рішення було прийнято 6 лютого в Страсбурзі в ході засідання Конференції президентів, повідомили Інтерфакс-Україна в Європейському парламенті.

У ЄП зазначили, що спостерігачі тільки-но повернулися з України, тому не були готові виступити з доповіддю. Крім того, наголошується, що через відсутність прогресу в роботі місії поставлена ​​під сумнів її доцільність.

Разом з тим, лідери політичних груп, віце-президенти та президент Європейського парламенту після тривалої дискусії висловилися за те, щоб знову обговорити питання роботи місії через два місяці.

Раніше очікувалося, що мандат місії буде продовжено до Вільнюського саміту Східного партнерства, який заплановано на листопад 2013 року.

Нагадаємо, Кокс і Квасневський стали спостерігачами від Європейського парламенту по судовим процесам над екс-прем'єром України Юлією Тимошенко і почали роботу 11 червня 2012 року. Відповідні домовленості було досягнуту між прем'єр-міністром Миколою Азаровим і президентом ЄП Мартіном Шульцем.

Пізніше їх мандат було розширено: крім справ Тимошенко, вони також спостерігали за справами екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і колишнього тимчасово виконуючого обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка. Робота спостерігачів була припинена на період парламентських виборів в Україні, після чого її було відновлено.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини