RU

Місія Кокса-Кваснєвського продовжує роботу в Україні

22.11.2013, 17:31
Місія Кокса-Кваснєвського продовжує роботу в Україні - Фото
Олександр Кваснєвський і Пет Кокс
Олександр Кваснєвський заявив про продовження роботи місії Європейського парламенту в Україні. Про це співголова місії сказав журналістам після відвідування Юлії Тимошенко, яка перебуває на лікуванні в харківській лікарні, повідомляє ІТАР-ТАРС.

"Ми вас не кидаємо, ми продовжимо працювати", - запевнив Кваснєвський, не уточнюючи, до якого числа буде продовжена робота місії.

При цьому він зазначив, що угоду про асоціацію України з ЄС не підпишуть на вільнюському саміті не тому, що Україна не готова, а тому, що уряд вирішив "взяти паузу".

Нагадаємо, колишній президент Європарламенту Пет Кокс і екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський стали спостерігачами від Європейського парламенту по судовим процесам над Тимошенко і розпочали роботу в Україні 11 червня 2012 року. Пізніше їх мандат був розширений. Робота місії Кокса - Кваснєвського була припинена восени 2012 року на період парламентських виборів в Україні, після чого була знову відновлена.

21 листопада 2013 року Кабмін офіційно відмовився від підписання угоди про асоціацію з ЄС у Вільнюсі. Зрив Євроасоціацією України фактично поставив під сумнів доцільність подальшої роботи місії Кокса-Кваснєвського.

Досьє на Олександра Кваснєвського

Досьє на Пета Кокса

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини