RU

Місія Кокса-Кваснєвського призначила Україні новий дедлайн

13.11.2013, 13:41
Місія Кокса-Кваснєвського призначила Україні новий дедлайн - Фото
Пет Кокс та Олександр Кваснєвський
Керівники наглядової місії Європейського парламенту в Україні Пет Кокс і Олександр Кваснєвський призначили Україні новий дедлайн - 19 листопада, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Кваснєвський зазначив, що представники місії розуміють складності, які не дозволили сьогодні прийняти три закони, необхідних для підписання угоди про асоціацію. "Ми зрозуміли, що працює робоча група, яка повинна підготувати закон про лікування засуджених за кордоном, що допоможе нам вирішити питання лікування пані Тимошенко, і ми очікуємо, що протягом останніх днів перед наступним засіданням парламенту, яке буде у вівторок, 19 листопада, всі ці питання можуть бути вирішені, так, щоб 19-го вже було остаточне рішення парламенту", - сказав він.

При цьому Кваснєвський підкреслив: "19-е число - це вже останній момент, коли можна зробити все, що потрібно, і ми як місія очікуємо, що вийде саме так, як ми сьогодні говорили з нашими партнерами". Також Кваснєвський зазначив, що представники місії усвідомлюють, наскільки складні політичні рішення, які необхідно прийняти Україні, в той же ча , висловив надію, що знайдеться достатньо доброї волі для відповідного консенсусу.

Нагадаємо, Пет Кокс і Олександр Кваснєвський прилетіли до Києва напередодні ввечері для участі в сьогоднішньому засіданні парламенту. В Європарламенті кажуть, що це "остання спроба" Кокса та Кваснєвського взяти участь у вирішенні питання Юлії Тимошенко.  Сьогодні ж увечері Кокс і Кваснєвський повернуться до Брюсселя, де оприлюднять свої висновки щодо ситуації в Україні напередодні саміту у Вільнюсі.

Сьогодні голова Верховної Ради Володимир Рибак після перерви і виступів депутатів закрив позачергове засідання парламенту. Рибак зазначив, що робоча група по законопроекту щодо лікування засуджених за кордоном не подала до парламенту узгодженого законопроекту.

Після цього опозиція попросила Кокса та Кваснєвського дати сьогодні не остаточний, а проміжний звіт, і залишити для України можливість підписати угоду про асоціацію з ЄС у Вільнюсі. Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк зазначив: "Ми просимо місію Кокса - Кваснєвського не давати негативного звіту по Україні. Ми просимо їх зробити проміжний звіт і дати можливість Віктору Януковичу одуматися" .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини