RU

Місія Кокса-Кваснєвського триватиме за двох умов

05.12.2013, 16:12
Місія Кокса-Кваснєвського триватиме за двох умов - Фото
Олександр Кваснєвський і Пет Кокс
Керівництво Європейського парламенту прийняло рішення, що місія Пета Кокса і Олександра Кваснєвського може повернутися в Україну, у випадку якщо будуть чітко визначені співрозмовники з боку української влади, а також якщо в цьому буде необхідність.

Таке рішення ухвалили сьогодні в Брюсселі на засіданні Конференції президентів. Президент Європарламенту Мартін Шульц раніше заявляв, що готовий продовжити місію, щоб вибудувати міст між опозицією і владою.

Екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський та екс-президент Європарламенту Пет Кокс вперше приїхали з місією в Україну в 2011 році, щоб сприяти вирішенню питання виборчого правосуддя і справи ув'язненої  Юлії Тимошенко.

Свою роботу в Україні європейські політики закінчили після того, як наприкінці листопада президент України Віктор Янукович відмовився підписати угоду про асоціацію з ЄС на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. Місія Кокса - Кваснєвського пропрацювала в Україні 18 місяців, європейські політики приїжджали в Київ близько 30 разів.

Джерело: Українська служба Радіо Свобода
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини