RU

Апарат Міноборони висловив стурбованість ситуацією в країні

31.01.2014, 11:11
Апарат Міноборони висловив стурбованість ситуацією в країні - Фото
Павло Лебедєв
Військовослужбовці та працівники апарату Міністерства оборони України, закликали  Віктора Януковича в рамках чинного законодавства вжити невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації в країні і досягненню згоди в суспільстві. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Вчора в Києві відбулися загальні збори апарату Міністерства оборони України. Військовослужбовці обговорили відбуваються в Києві та державі, заслухали виконуючого обов'язки міністра оборони України Павла Лебедєва та його заступників, а також висловили свої думки щодо суспільно-політичної обстановки в країні. Учасники зборів висловили стурбованість ситуацією, що склалася останнім часом в державі, зазначає прес-служба.

"Військовослужбовці та працівники ЗС України назвали неприпустимими силове захоплення державних установ, перешкоджання представникам органів державної влади та місцевого самоврядування виконувати свої обов'язки, зазначивши, що подальша ескалація протистояння загрожує територіальній цілісності держави", - йдеться в повідомленні.

Редакція ЛІГАБізнесІнформ спробувала з'ясувати, про що йдеться - про консолідовану позицію Збройних Сил, Міністерства оборони або частини співробітників його апарату. В управлінні преси та інформації МО пояснили, що в апараті міністерства працюють близько 770 чоловік. На вчорашніх зборах були присутні більше 500. Тексту звернення до президента, підписаного учасниками зборів немає. За звернення голосували підняттям рук, його підтримала велика частина присутніх. На питання "чи є це позицією міністерства або всієї армії", співробітник управління відповів, що це позиція співробітників апарату міністерства, які прийшли на збори і підтримали звернення до президента.

Нагадаємо, 28 січня в Штаб національного опору надійшла інформація про те, що у військові частини по всій Україні направлена термінова телеграма, за підписом в.о. начальника Генерального штабу міністерства оборони генерал-лейтенанта Думанського, в якій вказується на необхідність проведення термінових зборів офіцерів з метою підготовки звернення до президента України про необхідність введення надзвичайного стану. Нібито телеграма направлена ​​в 14 областей України.

Про те, чи є позиція чиновників і політичного керівництва Міноборони позицією Збройних Сил України не повідомляється. Невідома і кількість військовослужбовців, які підписали текст заяви. У заяві також не згадується термін надзвичайний стан.

Раніше в Міністерстві оборони України неодноразово
заявляли, що військовослужбовці Збройних Сил України не беруть участь в політичному конфлікті на боці влади і ні в якому разі не застосують силу проти протестувальників.

17 січня президент Янукович
звільнив командувача Сухопутними військами ЗС України Геннадія Воробйова.

Досьє на Павла Лебедєва

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини