RU

Міноборони заперечує можливість участі військових у конфлікті

21.02.2014, 13:21
Міноборони заперечує можливість участі військових у конфлікті - Фото
Заблокований в четвер потяг з десантниками, який прямував до Києва
Міністерство оборони наполягає, що військовослужбовців не планувалася залучати до участі у протистояннях в Києві. Про це сказано в заяві прес-служби Міноборони.

"Керівництво Міністерства оборони здивоване останніми заявами генералів Володимира Замани та Юрія Думанського, і вважає озвучену ними позицію некоректною, упередженою і не сприяє налагодженню в державі громадянського миру. Ніяких наказів про притягнення особового складу для силового розгону мітингувальників у Києві не було", - підкреслюють в Міноборони.

"Своїми заявами про "звільнення в зв'язку з незгодою втягувати Збройні Сили у внутрішньополітичний конфлікт "колишні начальник Генерального штабу і його заступник вводять в оману своїх колишніх підлеглих - військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, які чітко виконують завдання за призначенням - і суспільство в цілому", - йдеться в заяві.

Про силовий розгін Майдану не йдеться, зазначають у відомстві, а проводяться заходи щодо посилення охорони військових арсеналів, баз, складів та інших військових об'єктів з метою недопущення розкрадання озброєння, боєприпасів та іншого військового майна.

Нагадаємо, заступник начальника Генштабу генерал-лейтенант Юрій Думанський написав заяву про звільнення зі Збройних сил, пояснивши це своєю незгодою з втягуванням армії в громадянський конфлікт.

Напередодні у Дніпропетровській області місцеві жителі і демонстранти зупинили потяг з десантниками, який рухався в Київ . Після декількох годин блокування, десантники покинули вагони і пішки вирушили в місце своєї дислокації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини