RU

Міноборони вводить два нових види військового резерву

17.12.2014, 10:23
Міноборони вводить два нових види військового резерву - Фото
c00cf5c1db77fc6f948135409deefec7.jpg
Міністерство оборони вводить два нових види військового резерву - територіальний і громадський. Про це сьогодні на брифінгу повідомила речник Міноборони Вікторія Кушнір, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Нам треба залучити до організації підготовки територіального резерву місцеві органи виконавчої влади, а також об'єднати представників громадських об'єднань та волонтерів з метою підтримки військового резерву, і ввести нові види резерву - територіальний і громадський", - сказала вона.

За її словами, територіальний резерв посилить обороноздатність територій усіх адміністративно-територіальних одиниць районного значення. "Загони оборони будуть формуватися в кожному районі на базі районних та міських військових комісаріатів", - зазначила вона.

Кушнір додала, що в цьому напрямку Міністерство оборони працює над впровадженням системи загального військового навчання населення за швейцарською моделлю постійної планової підготовки резерву. "Зараз за підтримки патріотичних організацій в багатьох районах проводиться підготовка територіального резерву на добровольчій безоплатній основі", - підкреслила вона.

Створення суспільного резерву, вважають у Міноборони, дозволить об'єднати численні громадські організації та волонтерів для надання скоординованої підтримки обороноздатності України. "Це може бути і інформаційна, і волонтерська підтримка, підготовка і залучення членів організації до військової служби і так далі", - сказала вона.

Представники нових видів резервів отримають офіційний статус резервіста громадського резерву.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини