RU

Міноборони в 2015 збільшить витрати на озброєння до 14 млрд грн

10.03.2015, 10:15
Міноборони в 2015 збільшить витрати на озброєння до 14 млрд грн - Фото
Фото: ЕРА
Міністерство оборони України в 2015 році збільшить видатки на розвиток озброєння до 14 млрд грн. Про це на брифінгу повідомила речник Міноборони Вікторія Кушнір, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"У 2015 році, відповідно до показників державного бюджету, Міністерство оборони України спрямує на розвиток озброєння 14 млрд грн. Це майже третина оборонного бюджету", - сказала вона, додавши, що в 2014 році ця сума становила 3,9 млрд грн, або 14%.

Необхідність збільшення витрат Міноборони пояснює поточною військово-політичною ситуацією навколо України та незадовільним станом окремих зразків зброї та військової техніки Збройних Сил України, вік яких становить понад 30 років.

За словами Кушнір, Міноборони здійснює закупівлі озброєння та військової техніки відповідно до оборонного державного замовлення на поточний рік. "Так, відповідно до показників державного оборонного замовлення на 2015 рік у Збройні Сили України надійде понад 500 основних зразків озброєння і військової техніки, понад 300 тис одиниць засобів ураження і 3,5 тис інших зразків озброєння і військової техніки", - зазначила вона.

Кушнір уточнила, що за зобов'язаннями 2014 року Збройні Сили отримають ще близько 450 тис засобів ураження, 70 основних і понад 600 інших видів озброєння і техніки. Зокрема, відповідно до оборонних держзамовлень на минулий рік, до 30 квітня відбудеться поставка Збройним Силам України тепловізорних пристроїв американського виробництва. Крім того, цього року планується поставка в армію тепловізорних монокулярів і прицілів, які виробляються в Україні з імпортних комплектуючих і відповідають сучасним вимогам.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини