RU

Міноборони та Генштаб затвердили для ЗСУ два стандарти НАТО

05.06.2015, 17:14
Міноборони та Генштаб затвердили для ЗСУ два стандарти НАТО - Фото
Фото: mil.gov.ua
Міністерство оборони України та Генеральний штаб затвердили два військових стандарти на основі стандартів НАТО - STANAG 2920, STANAG 4926. Про це йдеться в повідомленні прес-служби оборонного відомства.

Затвердження зазначених стандартів в подальшому дозволить здійснювати закупівлі і забезпечення військовослужбовців Збройних сил України якісними засобами захисту та обмундируванням, зокрема захисними окулярами, бронежилетами, шоломами тощо, відповідно до стандартів альянсу.

"Це дуже важливий крок, який має надзвичайну важливість у першу чергу для особового складу, залученого до участі в антитерористичній операції", - підкреслив заступник глави Міноборони Юрій Гусєв.

За його словами необхідність інтенсифікації впровадження у сфері оборони України передового досвіду країн-членів НАТО і поставила відповідні завдання.

Нагадаємо, на початку травня представник генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Джеймс Аппатурай заявляв, що НАТО вважає швидкість реформ в українських Збройних силах та Міністерстві оборони недостатньою.

Україні потрібно провести величезну роботу. Збройні сили України вимагають глибинних змін. Ми готові допомогти їй у цьому. Для цієї мети призначені трастові фонди. Деякі країни НАТО допомагають Україні на двосторонньому рівні. Українській стороні потрібно провести більше реформ, і це необхідно здійснювати швидше. Поради та підтримка, яку ми даємо, були б значно ефективніше, якби в Міністерстві оборони та армії була б велика налаштованість на реформи... В достатній мірі її не спостерігається. Я скажу це прямо", - зазначав Аппатурай.

За його словами, президент, прем'єр-міністр і міністри в Україні прагнуть до реформ і демонструють відповідну політичну волю. "На нижчому рівні українські структури реформуються дуже повільно. І це не проблема окремих людей. Система в цілому є дуже повільною. Я б не сказав, що немає бажання реформ, але їх швидкість дуже повільна. Ми закликаємо українські Міноборони, МЗС, МВС провести болючі, але такі необхідні зміни", - заявив представник альянсу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини