Міноборони спростувало фейк про перенесення демобілізації

13.07.2015, 14:50
Міноборони спростувало фейк про перенесення демобілізації - Фото
959282aa5a8176f73b0889570c7b5455.jpg

Звільнення військовослужбовців певних категорій буде проведено до кінця вересня 2015 року

Поширена у ЗМІ інформація про перенесення з вересня на жовтень 2015 року термінів звільнення в запас військовослужбовців, призваних у рамках третьої черги мобілізації, не відповідає дійсності. Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

"У терміни, встановлені законодавством, і згідно з указом президента України № 328/2015, звільнення військовослужбовців певних категорій буде проведено до кінця вересня 2015 року", - заявили в ГШ.

Згідно з повідомленням, аналіз декількох днів проведення шостої черги часткової мобілізації свідчить про те, що Генштаб дотримується графіку і динаміки проведення всіх заходів, передбачених планом мобілізації.

"Після проходження підготовки в навчальних центрах Збройних Сил України та бойового злагодження на полігонах мобілізовані військовослужбовці будуть направлені для подальшого проходження служби в райони проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Ротація відбудеться в терміни, визначені указом президента України - верховного головнокомандувача Збройних Сил України", - додали в Генштабі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии