RU

Міноборони оголосило демобілізацію строковиків

22.09.2017, 16:29
Міноборони оголосило демобілізацію строковиків - Фото
Фото: mil.gov.ua
Міністр оборони Степан Полторак  підписав наказ № 484 від 19 вересня 2017 про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби в жовтні-грудні 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Документ підписаний відповідно до указу президента від 24 лютого 2017 року № 44/2017.

Згідно з наказом, з строкової служби будуть звільнені військовослужбовці, які вислужили встановлені строки: військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр - в жовтні-листопаді 2017 року, а також інші військовослужбовці строкової служби - у жовтні-грудні 2017 року.

Згідно з документом командувачам видів Збройних Сил України, командувачу ВДВ, військ оперативних командувань, керівникам структурних підрозділів Міноборони та Генштабу, командирам військових частин безпосереднього підпорядкування, керівникам установ та організацій дано вказівку забезпечити організоване звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової служби.

Читайте також: Муженко: строковиків не відправлять в АТО

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини