RU

Міноборони готує програму підготовки військовозобов'язаних

18.08.2014, 13:29
Міноборони готує програму підготовки військовозобов'язаних - Фото
Фото: mil.gov.ua

Міністерство оборони України розробило концепцію загальновійськової підготовки військовозобов'язаних, яку планують запровадити до кінця поточного року.

За інформацією відомства, в основу закладено принцип територіальної оборони - оборони населених пунктів та охорони особливо важливих державних об'єктів. Також в рамках програми планується вирішити задачу підготовки кадрів для партизанських і диверсійно-розвідувальних мереж, які будуть задіяні в разі окупації певних територій України в разі відкритої агресії проти України.

"При розробці концепції використовується досвід організації національної оборони провідних країн світу. Зокрема, планується, що своєрідний "курс молодого бійця" стане обов'язковим для кожного громадянина України. Для жінок буде розроблено програму з ухилом на громадянську оборону та медичну підготовку. Перші експериментальні групи будуть набрані у великих містах найближчим часом", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше командир добровольчого батальйону Донбас Семен Семенченко запропонував президенту Петру Порошенку створити в Україні Національний штаб партизанського руху для підготовки населення до боротьби з агресором.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини