RU

Мінкульт загрожує УГКЦ через богослужіння на Майдані - Святослав

13.01.2014, 11:17
Мінкульт загрожує УГКЦ через богослужіння на Майдані - Святослав - Фото
Глава УКГЦ Святослав

Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав заявив про загрозу припинення діяльності цієї релігійної організації з боку Міністерства культури. Про це він заявив на спеціально скликаній прес-конференції.

Підставою для її проведення став отриманий УГКЦ в різдвяні дні лист, за підписом першого заступника міністра культури України Кохана.

У цьому листі йдеться "про релігійну діяльність, яку в порушення вимог законодавства України про свободу совісті та релігізних організаціях здійснюють представники, зокрема, Української греко-католицької церкви на площі Незалежності в Києві протягом грудня минулого року і на початку нового 2014".

Мінкульт загрожує УГКЦ через богослужіння на Майдані - Святослав

Фото Twitter Мустафа Найєм

Мінкульт загрожує УГКЦ через богослужіння на Майдані - Святослав
Лист містить кілька приписів і завершується так: "Недотримання наведених приписів, відповідно до положень статті 16 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", може служити підставою для порушення перед судом питання про припинення діяльності відповідних релігійних організацій".

"Ми переконані, що молитва за мир разом з тими, хто мирним шляхом виявляє своє бажання жити в правовій державі, - це відповідне місце для молитви. Для цього не потрібно якогось окремого дозволу державної влади", - сказав на прес-конференції глава УГКЦ.

Джерело: Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини