Мін'юст вибрав головного люстраторів України

25.04.2017, 10:51
Мін'юст вибрав головного люстраторів України - Фото
e812e523d0125577429a58aad1762af3.JPG
Конкурс на посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції виграла Анастасія Задорожна. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За підсумками конкурсу Задорожна набрала 19,05 бала.

Її заступником обрано Олександру Чіковані, яка займе пост начальника відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи департаменту з питань люстрації.

Головним спеціалістом відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи став Сергій Козиренко, а провідним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з громадськими інститутами - Вікторія Білак.

Вакантними залишаються посади заступника директора департаменту, начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з громадськими інститутами, головного спеціаліста відділу забезпечення реалізації закону про очищення влади в державних органах департаменту, провідного спеціаліста відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи.

До цього моменту Задорожна виконувала обов'язки директора департаменту люстрації, працювала у відділі правового забезпечення та науково-аналітичної роботи даного департаменту.

Це був уже третій конкурс на посаду головного люстраторів. Попередні два рази - в січні і березні 2017 року - конкурсна комісія не змогла визначити гідного посади головного люстраторів.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю