RU

Мін'юст створив реєстр люстрованих чиновників

27.10.2014, 16:19
Мін'юст створив реєстр люстрованих чиновників - Фото
Павло Петренко
Міністерство юстиції створило і запустило у відкритий доступ на своєму сайті реєстр люстрованих чиновників. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

"Міністерство юстиції створило люстраційний реєстр. Кожен бажаючий може зайти на сайт Мін'юсту і побачити прізвища тих осіб, які були звільнені з державної служби за те, що вони не відповідають вимогам Закону Про очищення влади", - зазначив Петренко.

За його словами, список люстрованих чиновників вже почав наповнюватися за рахунок службовців, які мають бути звільнені в десятиденний строк з моменту набрання чинності закону. "Перша група осіб була звільнена урядом на підставі цього закону. Зараз ми чекаємо інформацію від інших відомств, так як вже скоро закінчується десятиденний термін, визначений законом для звільнення тих посадових осіб, які потрапляють під так звану "трудову" люстрацію", - сказав міністр .

Він також нагадав, що минулого тижня Міністерство юстиції оголосило публічний відбір кандидатів до громадської ради при Міністерстві юстиції, який займатиметься розглядом скарг і заяв громадян по конкретним держслужбовцям, які проходитимуть люстраційну перевірку.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини