RU

Міністр пояснив, що раніше на його машині їздив засуджений німець

29.12.2011, 15:15
Міністр пояснив, що раніше на його машині їздив засуджений німець - Фото
Глава Мінюсту Олександр Лавринович
Міністр юстиції України Олександр Лавринович стверджує, що їздив не на краденому, а на конфіскованому автомобілі. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Лавринович зазначив, що з 2004 року користується автомобілем Лексус, а той автомобіль, про який писали ЗМІ, він використовував протягом двох тижнів, поки його авто було в ремонті.

"Є законодавство України, яке передбачає, яким чином державні органи отримують те чи інше майно, меблі, транспорт, витратні матеріали. Якщо автотранспорт є державною власністю, приймається рішення, де і яким чином він використовується, у тому числі той, який конфіскується відповідно з рішенням суду, і такий автотранспорт використовується в багатьох органах державної влади, центральних і місцевих. А в цьому випадку, ви ж розумієте, що це не мало жодного відношення... Звідки хто може знати географію транспорту до того, як він потрапив до цього органу" , - сказав міністр.

Лавринович пояснив, що автомобіль був конфіскований в Україні після його незаконного ввезення на територію країни, а його власник - громадянин Німеччини, засуджений на три роки позбавлення волі. І до того, як він був засуджений, він оголосив автомобіль в розшук.

Міністр також уточнив, що як конфісковане майно даний автомобіль колишньому власнику повертатися не буде.

Нагадаємо, раніше народний депутат-регіонал Валерій Коновалюк заявив, що міністр Лавринович пересувається на краденому автомобілі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини