RU

Міністр фінансів Ярошенко пішов у відставку

18.01.2012, 13:13
Міністр фінансів Ярошенко пішов у відставку - Фото
Федір Ярошенко
Президент України Віктор Янукович прийняв заяву про відставку міністра фінансів Федора Ярошенко.

Як повідомляє прес-служба президента, з проханням звільнити його за власним бажанням Ярошенко звернувся до Януковича на сьогоднішній зустрічі.

"Порадившись з прем'єр-міністром, я попросив президента звільнити мене з посади міністра фінансів за власним бажанням. Глава держави підтримав мою пропозицію. Я написав заяву за власним бажанням", - сказав Ярошенко після зустрічі.

Ярошенко запевнив, що залишається прихильником реформаторського курсу Януковича.

Крім того, Ярошенко зазначив, що за час своєї роботи на посту глави Мінфіну доклав багато зусиль для того, щоб міністерство "було краще" і працювало на виконання всіх реформаторських кроків, ініційованих президентом. "Ми сформували нормальний міцний колектив. Я дуже радий, що міністерство потужно виконує всі завдання. Але, безумовно, завжди є проблеми. Я хотів би побажати новому міністру фінансів поменше допускати помилок і більш ефективно працювати", - сказав він.

При цьому Ярошенко зазначив, що після "відновлення форми" попросить президента довірити йому роботу на тій ділянці, яку той вважатиме за доцільне.

Під час зустрічі чиновник також доповів Януковичу про стан фінансової системи України, про показники, з якими країна завершила 2011 рік, і про плани на 2012 рік.

Нагадаємо, восени за дорученням Януковича в Мінфіні пройшла комплексна перевірка із залученням великої кількості представників різних відомств. Після цього ЗМІ писали про можливе звільнення Ярошенка і призначення міністром фінансів глави СБУ Валерія Хорошковського. Прем'єр-міністр Микола Азаров тоді виступив на захист Ярошенка і, пославшись на розпал бюджетного процесу, сказав, що звільняти міністра не на часі.

Ярошенко очолював Міністерство фінансів в уряді Азарова з березня 2010 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини