RU

Міністерство освіти хоче впровадити електронні підручники

02.07.2016, 11:09
Міністерство освіти хоче впровадити електронні підручники - Фото
Лілія Гриневич
Міністерство освіти хоче, щоб виробники підручників разом з паперовими примірниками готували для школярів ще й їх електронну версію. Про це в інтерв'ю ЛІГА.net повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

За її словами, в перспективі необхідно міняти логістику створення підручників.

"Для мене як міністра, який прийшов лише два місяці тому, найважливіше - в принципі забезпечити дітей підручниками до 1 вересня. В останні роки у нас навіть sз цим були проблеми", - сказала вона.

Зараз, каже міністр, в Україні немає сильного інституту експертів, які могли б якісно оцінити підручники з сучасним критеріям.

"Підходи треба міняти: будувати інститут сильних експертів, які розбираються в темі, і впроваджувати електронний підручник З наступного року ми будемо працювати над тим, щоб наші контракти з творцями підручників передбачали не тільки паперову, а й електронну версію. Тоді діти і вчителі зможуть користуватися електронними пристроями", - вважає Гриневич.

Більше в інтерв'ю Лілія Гриневич: Реформа освіти вимагає 10-20 років

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини