RU

Мінінформації не реєструватиме Інтернет-ЗМІ - Стець

03.12.2014, 17:47
Мінінформації не реєструватиме Інтернет-ЗМІ - Стець - Фото
Юрій Стець
Міністерство інформаційної політики (МІП) не буде займатися реєстрацією Інтернет-ЗМІ. Про це сьогодні на круглому столі повідомив міністр Юрій Стець, коментуючи відповідний пункт проекту положення про міністерство.

"Відповідь - це не так. Відповідь номер два: реєстрація друкованих засобів масової інформації або інших ЗМІ - це компетенція Міністерства юстиції. Міністерство юстиції і далі буде цим займатися", - цитує Стеця кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, це положення розроблялося ще в 2007-2009 роках, і багато його пунктів вже застаріли.

Нагадаємо, раніше представник ОБСЄ зі свободи слова Дунья Міятович висловила думку, що Міністерство інформації, яке має намір створити український уряд, несе загрозу свободі слова. На її думку, створення такого відомства не може допомогти в боротьбі з пропагандою.

Також проти створення Мінінформації виступила правозахисна організація "Репортери без кордонів". Зокрема, генеральний секретар організації Крістоф Делуар заявив: "У демократичному суспільстві діяльність медіа не повинна регулюватися владою. Створення міністерства інформації - найгірша з усіх можливих відповідей на ті серйозні виклики, з якими стикається уряд".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини